Zemin Cila İşleri 2017-04-06T18:09:26+00:00

 

Ankarada Zemin Cila İşleri

Ankarada Zemin Cila İşleri

 

 

Ankarada Zemin Cila İşleri

Epoksi esaslı, yüzeyi hafif desenli, kaymaz, aşınmaya ve kimyasal etkilere dayanıklı, hijyenik, renkli ve dekoratif zemin kaplama malzemesidir.
Kullanım
Yoğun trafiğin olmadığı tüm alanlarda, hızlı, pratik ve ekonomik zemin kaplama malzemesi olarak kullanılır. Fabrikalar, otoparklar, depolama alanları, atölyeler, alışveriş merkezleri ve satış yerleri için uygundur.Tozuma yapmaz, kimyasal ve mekanik etkilere dayanıklı, kolay temizlenen, hafif desenli, yarı mat yüzeyler oluşturur.
Uygulama
Yüzey temiz ,kuru, sağlam, tüm kirlerden arındırılmış ve hafif pürüzlü olmalıdır. Astar olarak EPOPRİMER  A+B  karışımını yüzeye uygulayın.Tüm çatlakları genişletin, yüzey bozukluklarını Epofill  ile düzelterek giderin. Yüzeyi kurumaya bırakın. EPOCOAT – S epoksi boyanın A ve B komponentlerini düşük devirli karıştırıcı ile  homojen hale gelene kadar karıştırın. Karışımı astarlı yüzeye rulo yada tabanca ile uygulayın . İkinci kat için en az 24 saat bekleyin. İkinci kat uygulamada yukarıda belirtildiği gibi uygulayın.Alerjik etkiye sahiptir. Uygulama sırasında tüm koruyucu önlemler alınmalıdır.

Özel Nitelikler.

  • Eksiz ve derzsiz.
  • Tozuma yapmaz, toz tutmaz.
  • Hafif desenli, kaymaz.
  • Hijyeniktir, mikrop barındırmaz.
  • Aşınma ve darbelere karşı dayanıklıdır.
  • Betonu kimyasal etkilere karşı korur, yağ emmez.
  • Kolay bakım ve temizleme.

Verimliliği de kesinlikle harcadığınız paranın kat kat karşılığındadır…

 

 

Aydın Epoksi Zemin Firmamız Olarak Bizler, Ankarada Epoksi Zemin Cila İşleri, Ankarada Epoksi Zemin Kaplama, Ankarada Zemin Cila Kaplama, Ankarada Zemin Cila İşi Yapanlar, Ankarada Zemin Cila İşleri konusunda hizmet vermektedir…

Call Now Button