Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi Zemin Kaplama Nedir? Epoksi zemin kaplama işlemi, otogar, otopark, pazar zeminlerine, bozulma ihtimali olan beton zeminlere, spor merkezlerinin zeminlerine, çatı ve teraslara, boya ile karıştırılarak duvarlara yapılan bir işlemdir. Yurt dışından temin edilen ithal bir yapı malzemesi karışımı binalarımızda mucizeler yapmamızı sağlamaktadır. Bina ve betonun ömrünü uzatarak dışardan sıvı ve nem almamasını sağlar. Zeminlerde kullandığınızda beş on yılda bozulacak zemini yıllarca pürüzsüz bir şekilde kullanmanızı sağlar. O kadar sağlamdır ki çalışma yapıldıktan bir kaç hafta sonra delici ve kırıcı bir aletle işlem yapmaya çalıştığınızda bile bozulmadığını göreceksiniz. Beton zeminlerde her üç beş yılda bir şap uygulaması yapmaktansa epoksi zemin kaplama malzemesi ile hatta isterseniz renklendirerek zemini cilalama işlemi yapın uzun yıllar bozulmadığını göreceksiniz. Buzdan, dondan, ıslaktan, sıcaktan soğuktan kolay kolay etkilenmediğini kullandıkça tecrübe edeceksiniz.

"<yoastmark

Epoksi Kaplama Nasıl Yapılır?

Epoksi zemin kaplama yapmak için öncelikle zemin analiz edilir. Zemin ıslak ise kuruması beklenir. Kuru ve tozlu ise temizlenir silinir. Yeni beton atılmış yerde epoksi yapılmaz. Betonun kuruması beklenir. Islak duvarlar zımparalanarak temizlenir. Daha sonra epoksi kaplama veya epoksi boya işlemi yapılır. Bugüne kadar birçok ev ve iş yerine epoksi kaplama işlemi yaptık. Profesyonel ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Çalışmalarımızı kullanılacak malzeme başına metrekare hesabı olarak yapıyoruz.

Epoksi Kaplama Fiyatı Ne Kadardır ?

Epoksi zemin kaplama işlemi yaptıracak kişi yada firmaların aklına en çok takılan soru bu. Ben bu dayanıklılık veren malzemeyi kullanacağım ancak bana maliyeti ne olur. Ürün ithal olduğu için piyasa koşullarına göre değişen bir fiyat grafiği vardır. İşletmemiz her zaman piyasaya göre en uygun fiyatlandırmayı yapmaktadır. Fiyatlandırmamız kullanılacak malzeme miktarı ve alanın metrekaresine göre hesaplanmaktadır. Hemen hemen her epoksi firması buna göre çalışır. Kaplama yapılacak zeminin bina içinde olması, bina dışı olması, tırmanılacak bir yer olup olmamasına göre fiyatlandırma değişeceğinden fiyatla ilgili net bir bilgi almak için aşağıdaki irtibat bilgilerimizden bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Aydın epoksi zemin kaplama olarak bizler piyasa ortalamasının daha altındaki fiyatlarla çalışıyoruz. İşçilik gerektirecek işlerde ayrıca işçilik ücretleri alınabilir. Bu durumlar tamamen spesifik olup sizinle görüştüğümüzde netleşecektir.

Aydın Epoksi Kaplama Olarak Bizler, başta Ankara ilimiz olmak üzere ülkemizin her yerine her şehrine ve ilçesine epoksi boya ve kaplama hizmeti vermekteyiz.
Profesyonel ekibimizle ihtiyacınız olan epoksi zemin kaplama hizmetini en kaliteli ve en hızlı bir şekilde yapmaktayız.

Aydın Epoksi Zemin Kaplama Ankara Firmamıza Ulaşım için 0532 732 37 65 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

İletişim Sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.

Facebook sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.

By | 2019-01-02T13:01:21+00:00 Ocak 2nd, 2019|Genel, Kategoriler|0 Comments

About the Author:

Call Now Button